«Третій Плац». З чого розпочати його створення?

Легенди про Перший плац

Привіт, могилянець!

«Моя Могилянка» провела понад 80 інтерв’ю з випускниками, студентами, викладачами та адміністрацією. І багато старших поколінь випускників пригадувало магічну властивість чарівного Першого плацу.

На ньому ми знайомились, читали, грали в ігри, насолоджувались музикою і танцювали.  Юристи, економісти, філологи та соціологи розбирали еволюцію штучного інтелекту чи розділи Сенеки. А айтішники з природничниками заїдали формули смачними могилянськими пиріжками.

Плац був місцем «перетину» всіх. Викладачі дочитували лекцію, студенти кожного факультету обжовувавали прочитану книгу. Інколи забігали поодинокі випускники. Це змішане «бурління» та взаємодія породжували майбутні студентські організації, ідеї дипломних робіт, незабутні мандрівки та бізнеси. Там знаходились однодумці і вправні опоненти. Так зароджувалось критичне мислення, вільна думка, кооперація та здорова конкуренція. Це місце прояву могилянського духу: поваги, вільності та розвитку.

Іван Буян: «А за оазисом – Сахара»

Не кожному з могилянців після закінчення вдалось знайти або створити схожий осередок для розвитку. Дехто йшов в міжнародні компанії або їхав закордон, і там знаходили схожі місця за духом. Інші намагались «притягнути» в свій бізнес-колектив інших могилянців. Так зароджувались легенди про «могилянську мафію». Свій, свого та й біля себе. А все тому, що хотілось мати частинку рідного поряд.

Перша бруківка «Третього Плацу»

Ми вирішили провести опитування серед найбільш активних могилянців для розуміння, з чого міг би розпочатись перший онлайновий могилянський плац –«ТРЕТІЙ ПЛАЦ». Це система онлайн-сервісів, яка продовжить традицію живого плацування. Вона не обов’язково буде розміщена на одному ресурсі чи розробником сервісу буде одна людина чи організація. Ми говоримо про синергію різних сервісів, в різних місцях, об’єднаних однією метою – стати місцем взаємодії усіх поколінь могилянців.

І нам справді важливо зрозуміти ті ідеї, потреби, завдання, формат, які б могли зацікавити і об’єднати всіх нас. Можливо, це дошка оголошень чи Think Tank платформа? Що вам потрібно: інформації про події, однодумців, співробітників, фінанси?

Ми прагнемо створити його справді цікавим. Місцем куди хочеться заходити. Знаходити однодумців та корисну для себе інформацію. Ділитись досвідом та знаннями.

Кожна ваша ідея, думка – це цеглинка «ТРЕТЬОГО ПЛАЦУ». Кожен ваш репост чи надсилання посилання другові чи в чат одногрупникам – це 10 таких цеглинок.

Яким буде «ТРЕТІЙ ПЛАЦ» залежить від кожного з нас – ТВОРІМО МОГИЛЯНКУ ДЛЯ СЕБЕ!