Сповідь Моєї Могилянки. #3

photo-1437482078695-73f5ca6c96e2

Підведемо підсумки третього місяця роботи. Попередні сповіді читайте тут.

Починає формуватися команда – люди, які бачать одну ціль, які закривають слабкі cторони проекту, підтримують один одного. Схоже на невеликий струмок, який тече в одну сторону.

Почався навчальний рік, і ми вирішили трохи збавити темпи.

Окрема подяка за відповідальний вклад Анфісі Дорошенко, яка влаштувала основні бізнес-процеси реалізації інтерв’ю. Вони почали виходити регулярно та якісно. Анфіса – це відповідальність. Ще влітку попереджала, що з початкому навчального року її занятість не дозволить ефективно займатись ММ, і тому самостійно підготувала все для свого виходу. Якраз в цей час до команди завітала сором’язлива, але з певним досвідом в менеджменті – Марія Савченко. З допомогою Анфіси Марія органічно влилась в роль головного редактора, і вже декілька хороших інтерв’ю побачили світ під її чарівною посмішкою. Подяка нашим завзятим редакторам – Антону Тихомирову, Стасі Хоменко, Анфісі Дорошенко, Анні Демшевській, Альоні Філоненко та Анастасії Бут за розшифровку та редакторську роботу. Іншим подякуємо, коли їхні розшифроки будуть вже на сайті.

Також Марія організувала 2 суботні групові фотосесії.

Коли мене респонденти запитують, а хто буде фотографувати – кажу “людина-атмосфера”! Обидві фотосесії відзняла наша чудова партнерша – фотограф Вєста Гунченко. Тисячі фотографів в Києві вміють налаштовувати світло, вчасно та з потрібного ракурсу випускати птаха з об’єктиву, але тільки профі вміють працювати з людьми: створювати таку атмосферу, щоб ви відчували себе комфортно. Щоб люди зі страхом фотосесій йшли з мрією про наступні. Щоб навіть після 30 хвилин швидко-фото залишався приємний післясмак на весь день. Це про Вєсту. Сподіваємось на плідну співпрацю. Вона нещодавно почала монетизовувати своє хобі, тому її фотосесії ще кожному по кишені. Хто бажає зафіксувати приємні моменти цієї красивої осені – записуйтесь!

Дякуємо нашому постійному партнеру – студії Pin Production за чудово обладнане місце в стінах Могилянки. Хостингова компанія Tanhost дає можливість підбирати Олександрі Клюшниченко найприєнішу музику для М-Радіо!

Стася Хоменко – взяла під своє крило зовнішню комунікацію ММ. А також долучилась до команди фандрайзерів. Стася – автор проекту “Fresh Game” (опитування-гра для першокурсників). Мета проекту – дізнатись, з якими уявленням про Могилянку вступив новий набір. Стася самостійно провела і вже опублікувала інтерв’ю з найцікавішою учасницею гри – Софією Борщ. Найближчим часом світ побачить детальна аналітика всіх оброблених анкет, і ми дізнаємось пейзаж Могилянки в головах “фрешів-2016”.

Шумкова Наталя Рудольфівна організувала зустріч зацікавлених в просуванні інтерв’ю про випускників. Обмінялись думками, ресурсами. Про результати дізнаєтесь в наступних звітах.

Наш аналітик Антон Тихомиров працює над першою статтею про інновації. На жаль, не вистачило ресурсів для запуску цього напрямку в вересні – перенесли на жовтень.

До команди долучились випускники – Тарас Мірошниченко та Ілона Станкевич. Про їхні результати заговоримо в наступних звітах.

Багато ресурсів інвестуємо в проект онлайн фідбеку для викладачів. Детальніше про нього – з першими результатами. А тим часом ділимось відвідуваністю нашого сайту за останні 30 днів (станом на 30.09).

Загальні показники

Моя Могилянка - сповідь команди

 

Сайт відвідало 2189 унікальних людей. І переглянули 4509 сторінок. У середньому – 136 людини і 266 переглядів в день. 39,3% – постійні відвідувачі сайту. В порівнянні з минулим місяцем – спад. Це через пропущені 2 інтерв’ю та початок навчального процесу.

Декілька кадрів про користувачів сайту
Країни користувачів сайт Моя Могилянка

Цього місяця у нас прорвалась Кенія – 15 людей!

Міста користувачів Моєї Могилянки У 10-ку потрапила Варшава!

Звідки приходять і куди заходять найчастіше користувачі?

screen-shot-2016-10-04-at-12-35-20Потроху росте органічний трафік. Заплануємо додаткову роботу по SЕО-оптимізації.Список популярних постів на сайті Моєї Могилянки за вересень 2016

Статистика відвідуваності сторінок на сайті. Перемагає сповідь Павла Чебурея, 2-ге місце у Олексія Малицького, 3-тє місце посів Петро Охотін, 4-те все ще тримає Дарія Лосєва, а 5-те у Галини Янченко! До речі, знову витримали баланс жінок-чоловіків 😉

Підсумки

 • команда пережила перший невеликий шторм і переходить в більш спокійне плавання;
 • фокус на А-гравців та ключові бізнес-процеси – наше все!

Плани на жовтень

 • доопрацювати ще 2 десятка інтерв’ю зі списку;
 • доформувати кортім та партнерів:
  • HR-менеджер (дуже-дуже-дуже треба)
  • Фандрайзер
  • Керівник М-Радіо
  • Журналісти-редактори (окремо рубрик “Інтерв’ю” та “Інновації”)
  • Івент-менеджера
 • Знайти партнерів для проекту фідбеку
  • Дизайн-студію
  • ІТ-компанію

Чекайте новин і приєднуйтесь “творити університет майбутнього” (с).

Сповідався засновник та керівник ММ, Олександр Король

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Receive Updates

No spam guarantee.

Коментарі

коментарі