Сповідь Моєї Могилянки. #2

Screen Shot 2016-08-31 at 09.59.24

Підведемо підсумки другого місяця активної роботи. Першу сповідь читайте тут.

“Хочу” – пусте на дію слово.

Саме в такому контексті пройшов другий місяць. Поставлена ціль в 70 інтерв’ю – це як виклик, який задає темп команді. І найголовніше перевіряє наміри, цілі, бажання чи потреби кожного учасника в команді. І хто приходив з пустими “хочу”, а не наміром діяти, творити, вкладувати, то з ММ не зростався.

В списку 9 людей, які подали заявки, але не пройшли перший відбірковий етап. На жаль, в команді не стало мегапродуктивна – Віти Шнайдер та креативної Карина Рашковська. Дякуємо, їм за вклад. Особливо Віті!

5 людей пройшли тестовий етап: Наталя Кучерява, Альона Філоненко, Антон Тихомиров, Анастасія Бут, Марина Сніжинська. Антон вже встиг влитись в команду. Інші поки працюють в форматі партнерства.

Функції менеджменту на себе взяла Анфіса Дорошенко. Також Анфіса візьме під контроль запуск М-інновації. Без перебільшення – найвідповідальніший член команди.

Дуже активно себе проявляє Стася Хоменко. Відповідала за роботу ММ, коли на тижневий відпочинок пішла майже вся команда. Є намір очилити напрямок комунікації – SMM, PR, копірайтинг та SEO.

Також за цей місяць з’явилось багато випускників, які бажають долучитись до ММ в різних формах. Про них ми поговоримо в наступних звітах, як тільки бажання будуть підкріплені діями та результатами.

Як бачите, команда ще в хорошому процесі формування. Не перша стадія, але ще далеко до стабільного росту. Найбільші зони, де треба сфокусувати увагу – дисципліна та відповідальність. А також розуміння власних цілей, місії та цілей ММ. А тим часом ділимось результатами відвідуваності нашого сайту за останні 30 днів (станом на 31.08).

Загальні показники

 

Screen Shot 2016-08-31 at 09.59.24

Сайт відвідало 4180 унікальних людей. І переглянули 6491 сторінок. У середньому – 136 людини і 266 переглядів в день. 39,7% – постійні відвідувачі сайту. В порівнянні з минулим місяцем – приріст не значний. Але порадувало зростання показника постійних відвідувачів сайту майже на 50%.

Декілька кадрів про користувачів сайту
Screen Shot 2016-08-31 at 10.07.26

Цього місяця Могилянці зі світу на нас дивились в такому розрізі.

Screen Shot 2016-08-31 at 10.07.40
10-ку міст заняли всі українські.

Звідки приходять і куди заходять найчастіше користувачі?

Screen Shot 2016-08-31 at 10.11.22

В порівнянні з минулим разом зріс реферальний трафік. Дякуємо роботі партнерів. А також 194 людини знайшли нас через пошукові системи. І це ще ми над SEO не працювали.Screen Shot 2016-08-31 at 10.11.55

Статистика відвідуваності сторінок на сайті. Перемагає сповідь Вероніки Велічко, 2-ге місце у Олеся Петріва, 3-тє місце і в цьому місяці посів Роман Хміль, 4-те у Георгія Тихого, а 5-те у Ілони Станкевич! До речі, цього місяця нам вдалось витримали баланс жінок та чоловіків 😉

Підсумки

 • робили аналітику щодо роботи команди – будемо брати не тих, хто “хоче”, а тих, хто швидко і багато діє, чітко усвідомлює свої та цілі команди. Хто справді хоче творити нову КМА
 • другий тестовий етап (70 інтерв’ю за 2 місяці) для ММ та мене персонально пройдений на 70 балів. “Оцінки в триместрі були хороші, але екзамен провалили”. Йдемо на перездачу 🙂

Плани на вересень

 • ми не виконали вчасно результат в 70 інтерв’ю, але зробили хороший відбір для команди. Наразі на сайті – 29 інтерв’ю та 65 відзнятих. Решта перебуває на стадіях розшифровки, фотографування та узгодження. В ММ немає незавершених цілей, тому кінцева дата 100% досягнення мети – 1 жовтня. Причини – відпустки, ротації в команді та все ще маленька швидкість роботи.
 • доформовувати деяких членів команди. Це буде не дуже активний процес, бо для цього буде відведений цілий жовтень. І надалі в команду зможуть потрапити тільки випускники тренінгу з дисципліни та комунікації.
  Вакансії в кортім та партнери:

  • Дизайнер
  • Коректор (людина зі знаннями, максимально наближеними до філологічних)
  • Головний редактор
  • Фандрайзер
  • HR-менеджер
  • PR-менеджер
  • Керівник М-Радіо
  • Журналісти-редактори (окремо рубрик “Інтерв’ю” та “Інновації”)
  • Івент-менеджери
 • за вересень підготуємось до запуску М-Радіо (середина жовтня)
 • 3 статтті в розділі М-інновації
 • підготовка програми для тренінгу з дисципліни та комунікацій, який буде в жовтні

Чекайте новин і приєднуйтесь “творити університет майбутнього” (с).

Сповідався засновник та керівник ММ, Олександр Король

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Receive Updates

No spam guarantee.

Коментарі

коментарі