Фреші, першокурсники, «до першої сесії – не студент»… Як багато імен вигадано для тих, хто обрав Могилянку своєю домівкою на майбутні чотири (ба навіть більше!) роки. Так-так, саме домівкою, адже працювати доведеться багато та не нормовано.
Ким Ви бачите себе після закінчення НаУКМА?
Викладач хімії у дітей з вадами слуху.
Геній, міліардер, філантроп.
Тим не менш, уявлення першокурсників про навчання райдужні та максимально романтизовані. Як ми про це дізналися?
Чому НаУКМА – це престижно?
Тому що це НаУКМА і цим все сказано.
Бо 400 років
Тому що там ми.
У серпні команда “Моєї Могилянки” активно працювала над розробкою нового формату. Врешті-решт, було прийнято рішення зробити акцент на тодішніх абітурієнтах НаУКМА. Конкретніше – сформувати збірний образ майбутнього “фреша”; зрозуміти його мотивацію та очікування, прагнення і мрії.
Для мене Києво-Могилянська академія – це…
Університет, в якому я навчаюся вже 5 років. Вибачте, що псую статистику.
Будівля на банкноті в п’ятсот гривень.
Цілий Всесвіт. Це мій розвиток, моя мотивація, це те, до чого я прагнула і те, чим зараз живу.
Заручившись інформаційною підтримкою наших партнерів “Бадді НаУКМА”, які активно поширювали матеріали, ми запустили так званий Fresh Game – інтерактивну анкету-гру. Google Форми виявилися достатньо піддатливими для створення запланованого формату.
Окремо хочеться виділити цитати анкетованих, які будуть траплятися у тексті. На нашу думку, відповіді на відкриті питання – найкращий репрезентативний матеріал.
Це – печатка Києво-Могилянської академії. У часи її актуальності цей вищий навчальний заклад вважався найкращим у Східній Європі. Чому, на Вашу думку, він був таким? Чи зберігся статус по цей день? Перевіримо.
Києво-Могилянська академія – то є сонце у хмарну погоду, веселка після грозового дощу, підсмажена зефірка в купі зі звичайними. Відвідуючи заняття, забуваєш про все погане і з головою поринаєш у світ цікавого навчання та чудових людей.
Стаття, по якій ви саме зараз пробігаєте очима – аналітика отриманих результатів і спроба максимальної персоналізації цьогорічних першокурсників.
Звіт підготувала автор проекту, Станіслава Хоменко
Дякуємо нашим партнерам – “Бадді НаУКМА”
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: