Результати Fresh Game 2016

4ppz_xrk4vc

Фреші, першокурсники, «до першої сесії – не студент»… Як багато імен вигадано для тих, хто обрав Могилянку своєю домівкою на майбутні чотири (ба навіть більше!) роки. Так-так, саме домівкою, адже працювати доведеться багато та не нормовано.

Ким Ви бачите себе після закінчення НаУКМА?

   Викладач хімії у дітей з вадами слуху.

   Геній, міліардер, філантроп.

Тим не менш, уявлення першокурсників про навчання райдужні та максимально романтизовані. Як ми про це дізналися?

Чому НаУКМА – це престижно?

   Тому що це НаУКМА і цим все сказано.

   Бо 400 років

   Тому що там ми.

У серпні команда “Моєї Могилянки” активно працювала над розробкою нового формату. Врешті-решт, було прийнято рішення зробити акцент на тодішніх абітурієнтах НаУКМА. Конкретніше – сформувати збірний образ майбутнього “фреша”; зрозуміти його мотивацію та очікування, прагнення і мрії.

Для мене Києво-Могилянська академія – це…

   Університет, в якому я навчаюся вже 5 років. Вибачте, що псую статистику.

   Будівля на банкноті в п’ятсот гривень.

   Цілий Всесвіт. Це мій розвиток, моя мотивація, це те, до чого я прагнула і те, чим зараз живу.

Заручившись інформаційною підтримкою наших партнерів “Бадді НаУКМА”, які активно поширювали матеріали, ми запустили так званий Fresh Game – інтерактивну анкету-гру. Google Форми виявилися достатньо піддатливими для створення запланованого формату.

Окремо хочеться виділити цитати анкетованих, які будуть траплятися у тексті. На нашу думку, відповіді на відкриті питання – найкращий репрезентативний матеріал.

Це – печатка Києво-Могилянської академії. У часи її актуальності цей вищий навчальний заклад вважався найкращим у Східній Європі. Чому, на Вашу думку, він був таким? Чи зберігся статус по цей день?  Перевіримо.

   Києво-Могилянська академія – то є сонце у хмарну погоду, веселка після грозового дощу, підсмажена зефірка в купі зі звичайними. Відвідуючи заняття, забуваєш про все погане і з головою поринаєш у світ цікавого навчання та чудових людей.

Стаття, по якій ви саме зараз пробігаєте очима – аналітика отриманих результатів і спроба максимальної персоналізації цьогорічних першокурсників.

screenshot_1

screenshot_4

screenshot_6

screenshot_2

screenshot_5

 

 

Звіт підготувала автор проекту, Станіслава Хоменко

Дякуємо нашим партнерам – “Бадді НаУКМА”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Receive Updates

No spam guarantee.

Коментарі

коментарі