«Профі+». Підготовка до майбутнього

DSC_0386

Особиста філософія Валерії Казадарової: якщо хочеш щось змінити – почни із себе, з найближчого оточення. Можемо тільки порадіти, що Могилянка потрапила у це найближче коло 🙂 І тепер завдяки здобутим навичкам на «Профі+» студенти й викладачі можуть сповна скористатися можливостями майбутнього й підготуватися до його викликів. Нещодавно учасники вже 3-го сезону програми «Профі+» для студентів НаУКМА відсвяткували свій випускний.

DSC_0399

Урочистий вечір розпочався із виступу Президента НаУКМА Андрія Мелешевича. Він розповів, зокрема, про свій досвід роботи у США та наголосив на важливості звичайних, здавалося б, умінь – чітко висловлювати свої думки на письмі, ефективно комунікувати.

Однак саме вони, як й інші soft skills, становлять базу для інших навичок. І особливою стає їхня роль в час швидких змін, як маємо зараз. Коли згідно зі статистикою, людина змінює роботу в середньому 12 разів за життя.

Про «майбутнє професії» випускникам програми «Профі+» розповіла HR Operations Manager у «Mondelez International» Руслана Корж. Зокрема, вона зазначила, що нині відбувається перехід від ієрархічного до мережевого світу, коли визначальним у роботі компанії буде стратегія, план, навколо яких об’єднуватимуться команди людей. Саме це і забезпечить «вміння діяти без інструкцій».DSC_0226

Для реалізації нового підходу до роботи, вочевидь, знадобляться нові знання. Тож не дивно, що однією зі сфер, яка стрімко розвиватиметься в майбутньому, є освіта. Крім того, перед нею постане ще одне завдання – об’єднати ті знання, які ми маємо.

Soft skills потрібні для виконання обох цих завдань. Уміння правильно розподілити час, керувати власним бюджетом, вести переговори, написати резюме, пройти співбесіду, створити ефективну презентацію – тільки частина з потрібних навичок, тренінги з яких відвідали учасники «Профі+». Ясна річ, без досвідчених професіоналів–тренерів ця «підготовка до майбутнього» була б неможливою. Тож їм були вручені подяки й саме з їхніх рук учасники «Профі+» отримали й власні сертифікати. Особливо можна подякувати студенткам Ярославі Бухті, Анастасії Марченко, Діані Мошковській – співкураторам проекту.1

На завершення хотілося б згадати одну метафору Валерії Казадарової. Зокрема, що капля, падаючи у воду, утворює кола; і найсильнішим буде перша хвиля – найближче коло. Можна додати, що після випускного кількість таких крапель-ініціатив збільшилася. Тож чекатимемо на інтерференцію зусиль на покращення Могилянки, Києва та України 🙂 І творитимемо її!

Дякуємо за фото Катерині Караван

Марія Чадюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Receive Updates

No spam guarantee.

Коментарі

коментарі