Могилянська родина повертається додому

IMG_0052 (1)

З наближенням осені Поділ усе більше нагадує платформу 9 ¾ з відомого усім фільму. З одного боку, ті ж Пляцки, люди, які поспішають у справах. А поруч з ними – інший Поділ, могилянський.

Уже 30 серпня фрешики і їхні бадді наповнили Контрактову площу. Могилянська родина потроху повертається додому 🙂 «Моя Могилянка» відвідала «Фреш-фест», щоб запитати, що найбільше приваблює студентів у Могилянці.

Були різні варіанти відповідей. Зокрема, могилянець Андрій зазначив:

«У виборі Могилянки я керувався прагматичними чинниками. Тому що в майбутньому прагну займатися по спеціальності, у сфері фінансів. Вивчав пропозиції різних університетів уже давно. Могилянка виявилася найкращим варіантом. Це місце, де поважають знання».

IMG_0104 (1)

Інший могилянець поділився: «Є лишень одна причина, чому я обрав Могилянку. Тому що буду перебувати в компанії людей більш освічених, ніж в інших вишах».

Ця відповідь розкриває насправді ту особливість Могилянки, яка стала вирішальною для більшості Могилянців – унікальна спільнота. Цього року навіть білорус став частиною могилянської community. «Білоруси обирають Могилянку», – стверджує він.

Справді, день видався хмарним та й будівлям Могилянки не завадить ремонт. Проте коли прийшов на «Фреш-фест», усе це стає лише тлом. Бо кількість сонячного світла, екстер’єрні нюанси сповна компенсуються посмішками й натхненням могилянців. Саме вони творять загальний настрій і ту атмосферу, про яку згадує не один спудей.

Фрешики відчули це з перших днів.

«Коли я прийшла подавати документи в Могилянку, мені тут дуже сподобалося. Сонце, радість, світло одразу. А що я найбільше ціную у Могилянці – це підхід до фрешиків, першокурсників. Бадді підійшли до мене, запитали, як звати, додали до групи, все розповіли. Чудово, що є кого запитати, можна подзвонити», – розказує Влада з ФЕНу.

IMG_0291 (1)

Тож окрема подяка могилянським бадді. Найперше, очільниці Бадді НаУКМА– Аліні Москаленко та її команді. Одна з помічників фрешиків, Марія з ФСНСТ, так розповідає про свою роль: «Мене надихнули допомагати мої дуже круті бадді. Пройшла співбесіду – і ось я тут. Прагну в усьому підтримувати людей, не давати їм розгубитися, розповідати про навчання. Словом, такий собі янгол-охоронець».

IMG_9918 (1)

 

Позитив, спільні цінності, взаємодопомога – саме це творить атмосферу Могилянки. І що більше перебуваєш у такому середовищі, то більше відчуваєш себе його частиною. Думаю, історія Альони щодо цього показова:

«Насправді, коли обирала Могилянку, то не очікувала, що моя родина, знайомі так відреагують. Я просто знала, що це вищий навчальний заклад з гарною репутацією. Але коли мої рідні дізналися, куди я вступила, всі такі: «Ого!».

І мені кожного дня телефонують родичі, навіть далекі, й кажуть: «Ти знаєш, що я чув про Могилянку? Вона така крута! Ти велика молодець, що саме сюди вступила». І я сама трохи в шоці. Не очікувала, що в такий крутий заклад потрапила. Що більше дізнаюся про Могилянку, то краще розумію, як мені пощастило».

Від себе додам, що й Могилянці пощастило з такими студентами. Вчора вони офіційно долучилися до нашої спільноти. Тому з поповненням нашу могилянську родину 🙂 !

Дякуємо за фото Марії Бондар

Марія Чадюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Receive Updates

No spam guarantee.

Коментарі

коментарі